Sms ile Ödeme

1525078245-mobilOdeme.png

Mobil aidat sistemi cep telefonu üzerinden her ay faturanıza belirlediğiniz tutarın yansımasıyla KOREV'in çalışmalarına katkı sağlayabileceğiniz, üyelik aidat ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz bir sistemdir.

Aidatlarınızı tüm operatör servisleri üzerinden sms ile ödeyebilirsiniz.

Aidat için 50 tl, bağışlarınız için ise sabit olarak belirleyeceğiniz 5-70 TL arasındaki tutar her ay düzenli olarak faturanıza yansıyacaktır. Ödeme yapmaktan vazgeçtiğinizi bildirdiğiniz anda sistem otomatik olarak ödemeyi iptal edecektir.

Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne ''KOREV'' yazdıktan sonra tutarı yazarak 8071'e gördermeniz, gelen mesaja ''EVET'' yazmanız yeterli olacaktır. 

( Örn. KOREV50 yazarak 8071'e göndermeniz ve gelen mesaja ''EVET'' diye yanıt vermeniz halinde her ay faturanızdan 50 TL otomatik olarak tahsil edilecektir. ''İPTAL'' yazarak 8071'e mesaj atmanız halinde ise ödemeniz, sonraki aylar için iptal edilecektir.)

NOT : Lütfen hattınızın mobil ödemeye açık olup olmadığını operatörünüzü arayarak teyit ediniz. Hattınızın mobil ödemeye kapalı olması durumunda her ay ödeme alınacağına dair mesaj telefonunuza gelecektir ancak herhangi bir ödeme faturanıza yansımayacaktır. 

 

 

ankara evden eve nakliyat