Ayşe SİCİMOĞLU Quartet - Ayhan SİCİMOĞLU Sunumu İle

Baba;
Duyguların en yücesi sevgi ve kalbimi sana yaşamın için sunuyorum

Kız; 
Beni çok mutlu kıldığın için teşekkür ederim.
Sen benim için tatlı bir şarkı ve yaşam ışığımsın.

Baba-Kız;
Biz tek bir sesiz
Bu şarkıyı birlikte söyleyeceğiz
Sevgiyi bilmeyenler için..

Programları ile onun gözünden, hiç görmediğimiz ayrıntıları, tatları, insanları keşfettiğimiz, müzik dünyasının usta, nev-i şahsına münhasır ismi ki hepimiz ‘’hastasıyız” AYHAN SİCİMOĞLU

Özde soprano olan ve klasik müzik eğitimi alan, eğitimini New York’ta Mannes School of Music, Paris’te Ecole Normale ve Istanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamlayan , aynı zamanda Sorbonne Universitesi mezunu sanat tarihçisi, edebiyatçı AYŞE SİCİMOĞLU

Baba, kız; Ayhan ve Ayşe Sicimoğlu, KOREV için aynı sahneyi paylaşacak. Bize bir çocuğun tek ihtiyacının SEVGİ olduğunu birlikte söyleyecekler.. Bir çocuğu SEVMEK için de ‘’Kan Bağı Değil Ama Can Bağı”nın yeterli olduğunu vurgulayacaklar… Anlatacaklar..
Belki vereceğiniz destek ile devlet koruması altındaki bir çocuğumuz daha aileye (yuvaya) kavuşacak,koruyucu ailesi onun hayatını,o da belki dünyayı değiştirecek.. Dünyaya iyiliği sevgiyi yayacak.

5 Aralık’ta Panora Sanat Merkezi’nde gelin bu şarkıyı birlikte söyleyelim...

KOREV’e gönüllü destekleri için Ayşe Sicimoğlu'na ve Ayhan Sicimoğlu’na, Panora AVM ve Sanat Merkezi’ne teşekkür ederiz.

Biletler Biletix'te: www.biletix.com/etkinlik/VF701/ANKARA/tr

*Ankara Kızılay ve Çayyolu DOST KİTABEVİ'nden de biletlerinizi temin edebilirsiniz.

ankara evden eve nakliyat