Etkinlikler

Koruyucu Aileler Anlatıyor-3 (Koruyucu Aile Selma Engin ile Söyleşi)

Koruyucu Aileler Anlatıyor söyleşi dizimizin üçüncü bölümünde, koruyucu aile Selma Engin ile kendisinin koruyucu ailelik deneyimini, hissettiklerini, zorluklarını konuştuk.


20 Şubat 2021

Koruyucu Aileler Anlatıyor-2 (Koruyucu Aile Selda Süren Teymur ile Söyleşi)

Koruyucu Aileler Anlatıyor söyleşi dizimizin ikinci bölümünde, koruyucu aile Selda Süren Teymur ile kendisinin koruyucu ailelik deneyimini, hissettiklerini, zorluklarını konuştuk.


13 Şubat 2021

Koruyucu Aileler Anlatıyor-1 (Koruyucu Baba Ateş Ateş ile Söyleşi)

Koruyucu Aileler Anlatıyor söyleşi dizimizin ilkinde, bekar koruyucu baba Ateş Ateş ile kendisinin koruyucu ailelik deneyimini, hissettiklerini, zorluklarını konuştuk.


08 Şubat 2021

"Koruyucu Ailelik ve Evlat Edinme Sürecinde Çocukla ve Toplumla İlişkiyi Yönetmek" - Söyleşi

Klinik Psikolog İlkiz Altınoğlu Dikmeer'le birlikte 23 Ocak Cumartesi günü saat 20:30'da, derneğimizin yönetim kurulu başkanı Ülkü Aydeniz'in moderatörlüğünde "Koruyucu Ailelik ve Evlat Edinme Sürecinde Çocukla ve Toplumla İlişkiyi Yönetmek" konusuna değindik.


24 Ocak 2021

Koruyucu Aile ve Evlat Edinme Sürecinde Anne, Baba - Çocuk İlişkisi- Söyleşi

Çocuk Gelişimi Uzmanı Emine Ergün ve Uzman Aile Danışmanı Gül Karahan 9 Ocak Cumartesi günü saat 20:30'da, derneğimizin yönetim kurulu başkanı Ülkü Aydeniz'in moderatörlüğünde "Koruyucu Aile ve Evlat Edinme Sürecinde Anne, Baba - Çocuk İlişkisi" ne değinecek.


10 Ocak 2021

1.Ulusal Sivil Toplum Dinamikleri Sempozyumu- Hacettepeliler Akademi

Hacettepeliler Akademi'nin düzenlediği, online ve ücretsiz olarak gerçekleştirilen 1.Ulusal Sivil Toplum Dinamikleri Sempozyumu'na "Türkiye'de Sivil Toplumun Değerlendirilmesi" başlıklı oturumla katılım gösterdik.


28 Aralık 2020

"BENİM GÖZÜMDEN HAKLARIM" SANAL SERGİ

Benim Gözümden Haklarım sanal sergisinde, çocuklarımızın aile yanında büyüme haklarını ifade ettikleri resimleri ve kendi cümleleriyle resimlerin açıklamalarını bulabilirsiniz!


14 Aralık 2020

"Sosyal Hizmet Söyleşileri 1- Koruyucu Ailelik ve Evlat Edinme" - Başkent Üniversitesi Sosyal Hizmet Meslek Topluluğu

Yönetim Kurulu Başkanımız Ülkü Aydeniz ve Sosyal Hizmet Uzmanı Beyza Dönmez 11 Aralık 2020 saat 20.00'da Başkent Üniversitesi Sosyal Hizmet Meslek Topluluğu'nun düzenlediği Sosyal Hizmet Söyleşileri'nin ilkine konuk oldu.


14 Aralık 2020

Gönüllülük Küçük Yaşlarda Başlar Çalıştayı (07.12. 2020)

T. C. İçişleri Bakanlığı ve Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından "Gönüllülük Küçük Yaşlarda Başlar Çalıştayı" düzenlendi.


14 Aralık 2020

"Oyun Oynama Hakkım Engellenemez!" Yaratıcı Drama Atölyesi

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'nü kapsamında çocuklarımız, oyun oynama haklarını yaratıcı drama eğitmeni Lider HEPGENÇ ile birlikte oyun oynayarak öğrendiler!


23 Kasım 2020

"Çocuğun Aile Yanında Büyüme Hakkının Çocuk Koruma Sistemi ve Çocuk Hakları Kapsamında Değerlendirilmesi" Paneli

KOREV olarak 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'nde "Çocuğun Aile Yanında Büyüme Hakkının Çocuk Koruma Sistemi ve Çocuk Hakları Kapsamında Değerlendirilmesi" başlıklı panelimizde, alanında uzman değerli katılımcılarımızla birlikte aile yanında büyüme hakkını konuştuk.


23 Kasım 2020