Etkinlikler

Etik Sosyal Hizmet- Koruyucu Ailelik ve Evlat Edinme

11 Nisan Pazar günü, Etik Sosyal Hizmet Topluluğu tarafından düzenlenen etkinlikte sosyal hizmet uzmanımız Beyza Dönmez, koruyucu ailelik ve evlat edinmeyi anlattı.


12 Nisan 2021

Koruyucu Aileler Anlatıyor-5 (Koruyucu Aile Gaye DÜLGER ve İnci ÇİNAZ OĞUR ile Söyleşi)

Koruyucu Aileler Anlatıyor'da bu hafta konuklarımız, çocuklarıyla henüz tanışan, yeni koruyucu ailelerimiz Gaye DÜLGER ve İnci ÇİNAZ OĞUR'un katılımıyla, KOREV yönetim kurulu başkanı koruyucu anne Ülkü Aydeniz moderatörlüğünde, koruyucu ailelik süreçlerini ve duygularını konuştuk.


05 Nisan 2021

"Her Yönüyle Otizm"

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü kapsamında, gerçek anlamda otizmi bilerek, tanıyarak farkındalık göstermek amacıyla, "Merhaba, Ben Otizm" kitabının yazarı değerli Çocuk Gelişimi Uzmanı Emine Ergün ile birlikte otizmi her yönüyle konuştuk.


05 Nisan 2021

Koruyucu Aileler Anlatıyor-4 (Koruyucu Aile Şeref BAYRAKTAR ile Söyleşi)

Koruyucu Aileler Anlatıyor söyleşi dizimizin dördüncü bölümünde, koruyucu aile Şeref Bayraktar ile kendisinin koruyucu ailelik deneyimini, hissettiklerini, zorluklarını konuştuk.


27 Şubat 2021

Koruyucu Aileler Anlatıyor-3 (Koruyucu Aile Selma Engin ile Söyleşi)

Koruyucu Aileler Anlatıyor söyleşi dizimizin üçüncü bölümünde, koruyucu aile Selma Engin ile kendisinin koruyucu ailelik deneyimini, hissettiklerini, zorluklarını konuştuk.


20 Şubat 2021

Koruyucu Aileler Anlatıyor-2 (Koruyucu Aile Selda Süren Teymur ile Söyleşi)

Koruyucu Aileler Anlatıyor söyleşi dizimizin ikinci bölümünde, koruyucu aile Selda Süren Teymur ile kendisinin koruyucu ailelik deneyimini, hissettiklerini, zorluklarını konuştuk.


13 Şubat 2021

Koruyucu Aileler Anlatıyor-1 (Koruyucu Baba Ateş Ateş ile Söyleşi)

Koruyucu Aileler Anlatıyor söyleşi dizimizin ilkinde, bekar koruyucu baba Ateş Ateş ile kendisinin koruyucu ailelik deneyimini, hissettiklerini, zorluklarını konuştuk.


08 Şubat 2021

"Koruyucu Ailelik ve Evlat Edinme Sürecinde Çocukla ve Toplumla İlişkiyi Yönetmek" - Söyleşi

Klinik Psikolog İlkiz Altınoğlu Dikmeer'le birlikte 23 Ocak Cumartesi günü saat 20:30'da, derneğimizin yönetim kurulu başkanı Ülkü Aydeniz'in moderatörlüğünde "Koruyucu Ailelik ve Evlat Edinme Sürecinde Çocukla ve Toplumla İlişkiyi Yönetmek" konusuna değindik.


24 Ocak 2021

Koruyucu Aile ve Evlat Edinme Sürecinde Anne, Baba - Çocuk İlişkisi- Söyleşi

Çocuk Gelişimi Uzmanı Emine Ergün ve Uzman Aile Danışmanı Gül Karahan 9 Ocak Cumartesi günü saat 20:30'da, derneğimizin yönetim kurulu başkanı Ülkü Aydeniz'in moderatörlüğünde "Koruyucu Aile ve Evlat Edinme Sürecinde Anne, Baba - Çocuk İlişkisi" ne değinecek.


10 Ocak 2021

1.Ulusal Sivil Toplum Dinamikleri Sempozyumu- Hacettepeliler Akademi

Hacettepeliler Akademi'nin düzenlediği, online ve ücretsiz olarak gerçekleştirilen 1.Ulusal Sivil Toplum Dinamikleri Sempozyumu'na "Türkiye'de Sivil Toplumun Değerlendirilmesi" başlıklı oturumla katılım gösterdik.


28 Aralık 2020

"BENİM GÖZÜMDEN HAKLARIM" SANAL SERGİ

Benim Gözümden Haklarım sanal sergisinde, çocuklarımızın aile yanında büyüme haklarını ifade ettikleri resimleri ve kendi cümleleriyle resimlerin açıklamalarını bulabilirsiniz!


14 Aralık 2020

"Sosyal Hizmet Söyleşileri 1- Koruyucu Ailelik ve Evlat Edinme" - Başkent Üniversitesi Sosyal Hizmet Meslek Topluluğu

Yönetim Kurulu Başkanımız Ülkü Aydeniz ve Sosyal Hizmet Uzmanı Beyza Dönmez 11 Aralık 2020 saat 20.00'da Başkent Üniversitesi Sosyal Hizmet Meslek Topluluğu'nun düzenlediği Sosyal Hizmet Söyleşileri'nin ilkine konuk oldu.


14 Aralık 2020

istanbul evden eve nakliyat