Etkinlikler

3. Ankara Tiyatro Günleri (9-23 Aralık )

Nes Organizasyon işbirliğinde düzenlenen etkinlikte koruma altındaki çocuklarımıza destek olmak, koruyucu aileliği ve evlat edinmeyi anlatmak için sizlerle birlikte olacağız.


27 Nisan 2018

Korev Söyleşilerine Davetlisiniz

Sınırlı sayıda katılımcı kabul edilmesi nedeniyle kayıt yaptırmanızı rica ederiz.


27 Nisan 2018

TRT Kent Radyo ve TRT Radyo Haber kanallarına konuk oluyoruz.

7 Aralık 2017 Perşembe günü iki farklı radyo kanalına konuk oluyoruz.Yönetim Kurulu Başkanımız ve koruyucu anne Ülkü Aydeniz 'in koruyucu ailelik ve evlat edinmeyi anlatmak üzere katılacağı programlar :


27 Nisan 2018

Beni Nükhet Duru Sanıyorlar Kabare

40 yılı geride bırakan kariyerinde yaşadıklarını, heyecanlarını, anılarını, yol arkadaşlarını anlatıyor… Bazen hüzünlenerek, genellikle kahkahalar atarak; kült şarkılarının eşliğinde dinlerken unutulmaz dönemleri; neonların altında yaşanmış bir ömre de tanıklık ediyor seyirci…


27 Nisan 2018

Shirley

Willy Russell’ın Shirley Valentine adlı oyunundan ‘Shirley’ ismiyle Türkçe’ye uyarlanan oyun, tüm komedi unsurlarının, müziklerinin, seyirciye yaşattığı keyifli atmosferin yanı sıra potansiyelini mutfağa hapsetmiş bir kadının kendini keşfediş ve hayatının...


27 Nisan 2018

Aşk ve Komedi

Nilgün Belgün'ün büyük ilgi gören İçimdeki Kadın Aşk ve Komedi isimli kitabından sahneye uyarlanan Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi isimli müzikli danslı gösteride, sanatçı, hayatını, anılarını, yaşadıklarını, şarkılar ve danslarla kimi zaman hüzünlü kimi zaman..


27 Nisan 2018

Ahududu

Dünyanın en büyük starları tarafından yorumlanan ve Cary Grant’ın başrolde oynadığı bir film olarak da bilinen (Arsenic and Old Lace), Türkiye’de daha önceleri Suna Pekuysal, Vasfi Rıza Zobu, Ani İpekkaya gibi ustalar tarafından oynanmıştı. Oyunun yeni prodüksiyonunda başrollerde...


27 Nisan 2018

Onlara Evlerimizi Açalım, Kalbimizde Büyüsünler.

Cumhuriyet Kadınları Derneği ve KOREV'in katkılarıyla düzenlenen olan Onlara Evlerimizi Açalım, Kalbimizde Büyüsünler Paneli 1 Kasım'da Türk Hukuk Kurumu Salonu'nda gerçekleştirilmiştir. Panelimiz Nükhet Yener'in koruyucu ailelik deneyimlerini ve koruyucu ailelik sürecini anlatması ile başladı.


27 Nisan 2018

Ali Poyrazoğlu - Ödünç Yaşamlar

ARKI YARATAN İNSAN ÜSTÜNE BİR GÖSTERİ - ÖDÜNÇ YAŞAMLAR Ali Poyrazoğlu, en gülünecek olayları ciddiyet penceresinden, en ağlanacak olayları güldürerek sergileyen bir usta. Eşsiz bir Stand-up Gösterisi ... ÖDÜNÇ YAŞAMLAR, eğlenceli, keyifli, uçuk-kaçık, insanın içini açan, yaşam enerjisini ...


27 Nisan 2018

Sarnıç Park AVM Tasarım Pazarı

14-15 Ekim’de Sarnıç Park’ta düzenlenen Tasarım Pazarı etkinliğinde çocuklarımız için oradaydık.. Destekçilerimiz tarafından el emeğiyle yapılan ve hepsi birbirinden güzel, özel tasarım ürünlerimiz standımızda yerini aldı.


27 Nisan 2018

STYX Dans Gösterisi - İstanbul

Ezgiyle Beslenen Dansla Yoğurulan Muhteşem Bir Dans Gösterisi STYX Başlıyor! 8 Kilo Kahve, 120 Demlik Çay ve 90 Karton İsmi lazım Değil Tükettik. 600 Parçadan 24 Parça Seçtik. 3200 Dakika video çekimi yaptık 2000 kez izledik.


27 Nisan 2018

STYX Dans Gösterisi  - ANKARA

Ezgiyle Beslenen Dansla Yoğurulan Muhteşem Bir Dans Gösterisi STYX Başlıyor! 8 Kilo Kahve 120 Demlik Çay ve 90 Karton İsmi lazım Değil Tükettik. 600 Parçadan 24 Parça Seçtik. 3200 Dakika video çekimi yaptık 2000 kez izledik. 6200 kare fotoğraf çektirdik.


27 Nisan 2018