"KOREV Söyleşileri" Başlıyor

Çocuklarımızın hak ettikleri aile sıcaklığına kavuşması adına çalışmalarımızı gerçekleştirirken aynı zamanda ailelerimizin ve çocuklarımızın gelişimlerinin destekleyici çalışmaları da önemsiyor ve faaliyete geçiriyoruz.

Sağlıklı aile ve ebeveyn ilişkilerinin kurulması, iletişimin önemi, çocuk gelişimi hakkında doğru ve yanlış bildiklerimiz, cinsel istismar konusunda dikkat etmemiz gerekenler vb. birçok konuda alanında uzman kişiler tarafından verilecek seminerler ile katılımcılarımızı destekleyerek daha sağlıklı aile ortamları oluşturulabileceğine, daha sağlıklı bireyler yetiştirebileceğimize inanıyoruz.

Bu kapsamda ilk seminerimizi alanında uzman kişilerce kurulmuş Iceberg Çocuk Gelişimi Merkezi işbirliği ile gerçekleştiriyoruz. 7 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz seminerimizde anne-baba-çocuk olmak , eş ilişkisinin çocuklar üzerindeki etkileri ve birçok konu üzerinde duracağız. Çocuk Gelişimi Uzmanı Emine Ergün ve Uzman Aile Danışmanı Gül Karahan tarafından verilecek seminerimize herkesi bekliyoruz.

Destekleri için Iceberg Çocuk Gelişimi Merkezi ekibine ve Doç. Dr. Ahmet Demir 'e teşekkürlerimizi sunarız.

 

Tarih : 7 Nisan 2018 Cumartesi

Saat : 11.00-13.30

Yer   : ASMMMO Salonu ( Kumrular Cad. No:26 Kızılay Ankara )

* Seminerimiz herkese açıktır ve ücretsizdir.

* Sınırlı sayıda katılımcı kabul edilebilmesi nedeniyle kayıt yaptırılması gerekmektedir. (0536 865 97 81)

* Salonumuz çocuklu katılım için uygun değildir.