Kenan Doğulu - İhtimaller Projesi Konseri

Koruyucu ailelik hakkında farkındalık yaratmak ve daha çok çocuğumuzun aile sıcaklığına kavuşmasına katkı sağlamak için; Bodrum Caz Festivali'nde 4 Eylül 2018 Salı "Kenan Doğulu İhtimaller Projesi" konserinde  KOREV standımıza bekliyoruz.

Biletler Biletix'te! Satın almak için TIKLAYINIZ!

Festival hakkında detaylar için : BODRUM CAZ FESTİVALİ
 

Konser sahipleri:

Kenan Doğulu İhtimaller Projesi : 

1993 yılından beri Türkiye’nin en başarılı Pop sanatçılarından biri olan Kenan Doğulu, Caz müzisyeni olan babasının izlerini takip ederek bestelerini caz ile yorumladığı İhtimaller Projesi ile karşımıza çıkıyor. Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleşecek olan konser festivalin Pop&Caz temasına uyumuyla öne çıkıyor. Konsere AYADA Maldives, KOREV ve Renault Mais destek veriyor. 


Kenan Doğulu Vokal/Vocals 
Erüment Orkut, Can Çankaya Piyano/Piano 
Ozan Musluoğlu Kontrabas/Bass 
Mehmet İkiz, Ferit Odman Davul/Drums 
Şenova Ülker Trompet/Trumpet 
Burak Dursun Trombon/Trombone 
Engin Recepoğulları Saksofon/Saxophone 
Sibel Gürsoy, Tuğba Önal Vokal/Vocals 


Kenan Doğulu, beş yaşında konservatuarın piyano bölümüne birincilikle girmiş, altı sene piyano bölümü sonrasında gitar bölümüne geçtmiştir. Bu esnada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik, ritmli sazlar öğrenimini de sürdürmüştür. Sanatçının ilk albümü "Yaparım Bilirsin" Ağustos 1993'te piyasaya çıkmıştır. O yıl verdiği 93 konserle Türkiye çapında ciddi bir rakama ulaşan Kenan Doğulu'nun, ikinci albümü "Sımsıkı Sıkı Sıkı"yı Aralık 1994'de piyasaya sürülmüş ve bir yıl içinde 175 performansla ulaşılması güç bir başarı kazanmıştır. O günden bu güne birçok başarılı çalışmaya imza atan Doğulu’nun son albümü “Vay Be” Temmuz 2018’de piyasaya çıkmıştır.